Bohaterowie - sezon 1


Kimberly Crawford
Wiek: 17 lat
Opis: Kimberly to typowa nastolatka, która zawsze starała się zadowolić wszystkich dookoła siebie. Rzadko przy kim bywała sobą... no może wyjątkiem był Nate. Tylko przy nim potrafiła się otworzyć, zabawić, ponieść chwili, po prostu być tym kim naprawdę jest. Jednak pewnego dnia po prostu jej go zabrali, a wszystko w co ta wierzyło, nagle okazało się jednym wielkim kłamstwem, stosem bzdur w które ta wierzyła przez tyle lata. Blondynka dowiaduje się o rzeczach, które ją przerażają, a najchętniej po prostu wymazała by je z pamięci, jednak nie może... musi z tym żyć dalej. Kiedy wszystko nareszcie zaczyna wracać do normy, jej życie ponownie wywraca się do góry nogami. Jednak tym razem ona nie może nic z tym zrobić, a słowa śmierć, czy zabójca będą jej przypisywane do końca jej dni.


Jack Brewer
Wiek: 18 lat
Opis: Kiedyś pogodny, pełny energii, pomocny i zawsze uśmiechnięty nastolatek otoczony grupą przyjaciół i rodziną. Teraz to zamknięty w sobie, obojętny na innych wyszkolony zabójca. Nikt nic o nim nie wiem, a on sam nie pali się do opowiadaniu o swojej przeszłości... dawnym szczęśliwym życiu. Można go nazwać dupkiem jednak pod tą maską kryje się ktoś inny... prawdziwy on. Szatyn jest jednym z najlepszych i nigdy nie łamie reguł, które ma narzucone. Jednak kiedy poznaje pewną dziewczynę, która strasznie go intryguje, jego życie stanie pod wielkim znakiem zapytania.
 

Alice Stone
Wiek: 19 lat
Opis: Szalona, zakręcona dziewczyna, która kocha ryzyko i dobrą zabawę. Wszystko co niebezpieczne, zakazane, a za razem w jakiś sposób pociągające zawsze się z nią wiąże. Alice żyje mottem " Zasady są po to aby je łamać" i jest to jedyna rzecz jaką przestrzega. Jest też świetna w negocjacjach i świetnie zna prawo.. jednak najczęściej nie używa go po to aby czynić dobro. Dziewczyna jest szczera co nie zawsze wychodzi jej na dobre, jednak ona się tym nie przejmuje. Jedyne czego szuka w swoim życiu to tego jedynego. Dlatego długie związki nie są jej specjalnością.


Nate Craword
Wiek: 21 lat
Opis: Chłopak o pięknym uśmiechu wywodzący się z bogatej, porządnej rodziny. Kochający, przyjazny, miły, opiekuńczy... no po prostu chodzący ideał. Wie więcej niż powinien i przez pewne zdarzenie jego siostra również poznaje okropną prawdę. Ten jednak nie może nic na to poradzić, a dzielące ich tysiące kilometrów wcale mu nie pomagają. Bardzo za nią tęskni i boi się o nią. Zawsze wydawała mu się taka krucha, bezbronna, słaba, łatwowierna.Boi się, ze jej się coś stanie, a on nic na to nie poradzi. Wie jednak, że nie może sprawdzić,czy wszystko z nią w porządku. Jest jednym z najlepszych... po prostu wyszkolony zabójca, który nigdy nie chybił.


Jerry Martinez
Wiek: 18 lat
Opis: Z pochodzenia Latynos, jednak od urodzenia mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jest zabawny, nieogarnięty, i trzeba przyznać, że do inteligentnych również nie należy. Jest za to jedyną osobą, która w miarę zna Jack'a. Nie można powiedzieć, że wie o nim wszystko, ale na pewno dużo więcej niż reszta. Jest dość gadatliwy i trudno mu nie mówić. W tym co robi jest dość dobry, ale daleko mu jeszcze do Jacka czy Nate'a.


Sam Dawn
Wiek: 20 lat
Opis: Brunet o dość zmiennym charakterze. Często się denerwuje i najczęściej dzieje się to bez przyczyny. Nie nawidzi oporu.. wszystko zawsze musi być po jego myśli. Jego życie zawsze było proste... polegało głownie na dobrej zabawie i przyjemności. Co tydzień, lub nawet i po krótszym czasie nowa dziewczyna. Zdobyć, zaliczyć, zostawić- to jego motto.. Jednak nie wszyscy o tym wiedzą.. Brunet jest genialnym kłamcą dzięki czemu wydaje się miły, uczciwy, troskliwy.. wręcz idealny do bólu.

 Wkrótce:

Nicki Bley
Wiek: 19 lat 
Opis: Dziewczyna wywodząca się z dobrej rodziny. Nigdy jej niczego nie brakowało i zawsze dostaje tego czego chce. Świetna aktorka- kłamstwo jest dla niej rzeczą codzienną, wręcz nie umie się bez tego obejść. To właśnie dla tego wszyscy uważają ją za kochaną i pomocną brunetkę. Wręcz doskonała w tym co robi. Trudno jej dorównać... Jest to wręcz niemożliwe. W końcu tak została wyszkolona i taka jest. Zimna do szpiku kości. 5 komentarzy:

  1. Super <3
    Czekam na pierwszy rozdział dodawaqj szybko bo ja zaraz explodyję z ciekawości <3 !!

    OdpowiedzUsuń
  2. Tam przy Alice w opisie powinno być bezpiecznie, a nie bespiecznie ;)

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy